UWAGA ZMIANA ORGANIZACJI PRACY PRZYCHODNI

UWAGA ZMIANA ORGANIZACJI PRACY PRZYCHODNI

 
 
❌ Do przychodni wejść może 1 WŁAŚCICIEL/OPIEKUN zwierzęcia. Osoby towarzyszące będą proszone o oczekiwanie na zewnątrz.
 
❌ Po wejściu do przychodni OBSŁUGA REJESTRACJI, ZMIERZY Opiekunowi TEMPERATURĘ CIAŁA oraz poprosi o DEZYNFEKCJĘ RĄK. Jeżeli nie wystąpią przeciwwskazania, poprosimy o oczekiwanie na wizytę w poczekalni. Lekarz wyjdzie z gabinetu i zaprosi na wizytę.
 
❌ Obowiązują zapisy telefoniczne. Prosimy o punktualność. My również postaramy się, aby wizyty odbywały się terminowo. Tym samym możliwe będzie zachowanie odpowiedniego dystansu w poczekalni.
 
❌ Przypominamy, że osoby z objawami zapalenia górnych dróg
oddechowych (kaszel, kichanie, gorączka), zostaną poproszone o opuszczenie przychodni. 🤧🤒🙅‍♂️
 
❌ W gabinetach przyjęć prosimy, jeżeli nie jest to konieczne, o zachowanie bezpiecznej odległości od przyjmującego lekarza. Lekarz przyjmujący, poprosi o pomoc w trzymaniu zwierzaka właściciela lub technika weterynarii.
 
❌ Prosimy również o zachowanie bezpiecznego dystansu w poczekalni zarówno od personelu przychodni jak i innych klientów przebywających w tym czasie na terenie zakładu.
 
❌ Nie ma możliwości przebywania z pupilami w naszym szpitalu. Zwierzaki wymagające opieki stacjonarnej (pooperacyjnej/ płynoterapii/ dłuższej diagnostyki), pozostaną pod naszą opieką. Z właścicielem skontaktujemy się telefonicznie, gdy będzie można odebrać zwierzaka.
 
❌ Przypominamy również, że WARUNKIEM wejścia do przychodni, jest posiadanie MASKI OCHRONNEJ, zakrywającej NOS oraz USTA. 😷