PRACA NA STANOWISKU – LEKARZ WETERYNARII – PRZYCHODNIA WETERYNARYJNA CZTERY ŁAPY W CZĘSTOCHOWIE (ŚLĄSKIE).
Przychodnia funkcjonuje od ponad 10 lat. Zajmujemy się głównie małymi zwierzętami. Wciąż się rozwijamy, regularnie uczestnicząc w różnych warsztatach/ szkoleniach. Bardzo dbamy o wysoki standard naszej pracy, duży nacisk kładąc na diagnostykę. Wykonujemy szeroki zakres zabiegów w zakresie chirurgii miękkiej.
Posiadamy szerokie zaplecze sprzętu diagnostycznego, m.in.
RTG + skaner cyfrowy, USG z kolorowym dopplerem, głowica microconvex, liniowa, cardio; ekg, sala operacyjna, aparat do narkozy wziewnej, rentgen stomatologiczny, cyfrowy skaner durr dental; tonovet, lampa szczelinowa, inkubator; w pełni wyposażone laboratorium (hematologia, biochemia, hormony).
Lada chwila przenosimy się do całkowicie nowego, skrojonego na nasze potrzeby budynku; czeka na nas przeszło 220m2 komfortowej przestrzeni. (klimatyzacja, rekuperacja, 2 gab przyjęć, szpital, ambulatorium, chirurgia czysta, brudna…)
Pracujemy w asyście niezastąpionych techników.
Oferujemy:
– pełen etat lub jego część, jeśli komuś to bardziej odpowiada lub jako pracę dodatkową, nie przeszkadza Nam, że pracujesz w innym zakładzie
– elastyczną formę zatrudnienia (umowa o pracę lub B2B jeśli ktoś woli)
– pracę w systemie zmianowym, bez dyżurów nocnych czy świątecznych
– dofinansowanie szkoleń
– elastyczny grafik
Oczekujemy:
umiejętności pracy w zespole
pracowitości i uczciwości
zaangażowania oraz chęci rozwoju
Zainteresowanych proszę o wysłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres wypych4@gmail.com
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez firmę Przychodnia Weterynaryjna Cztery Łapy Joanna Wypych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.
Wysyłając swoje CV i list motywacyjny zgadzasz się na przetwarzanie przez firmę Przychodnia Cztery Łapy Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Administratorem podanych przez Pana/Panią danych osobowych jest Firma Przychodnia Weterynaryjna Cztery Łapy Joanna Wypych, Dunikowskiego 6, 42-200 Częstochowa. Podane dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu realizacji obecnego procesu rekrutacyjnego.